Prowadzisz hurtownię? Te regały pomogą Ci odzyskać przestrzeń

0
8000

Wolnej przestrzeni na magazynie nigdy dość. Wie o tym każdy hurtownik czy właściciel sklepu. Przestrzeń do przechowywania jest szczególnie cenna, gdy nasz magazyn sam z siebie jest niewielki lub w zupełnie innej sytuacji – gdy na brak przestrzeni wprawdzie nie możemy narzekać, za to prowadzimy dystrybucję produktów o sporych gabarytach.

Kiedy warto skorzystać z regałów bezśrubowych?

Regały magazynowe bezśrubowe mają tę zaletę, że cechuje je przede wszystkim bardzo prosty montaż. Tego typu systemy sprawdzają się w magazynach, w których potrzeba czasem dopasować półki do wysokości konkretnych produktów. Wówczas wystarczy zmienić wysokość rozkładu półek i można optymalnie dopasować przestrzeń do swoich potrzeb.

Regały paletowo-półkowe LS. Dlaczego warto po nie sięgnąć?

Regały paletowo-półkowe typu LS sprawdzają się do przechowywania małych i średnich produktów. Tego typu systemy spełniają potrzeby hurtowników i właścicieli sklepów, którzy handlują produktami małogabarytowymi, o stosunkowo niewielkiej wadze. Regały nadadzą się do przechowywania prasy, artykułów papierniczych, lekkich produktów spożywczych, pasmanteryjnych i wiele innych. Regały można nabyć za pośrednictwem strony internetowej http://regalit.pl/.

Regały te, oprócz tego, że są dość uniwersalne, umożliwiają błyskawiczny dostęp do danego towaru praktycznie w dowolnym czasie. Dzięki temu, że mają dynamiczny charakter w zakresie konfiguracji, są niezwykle poręczne i funkcjonalne, dając duże możliwości rozbudowy o kolejne konstrukcje wielopoziomowe.

Regały wielopoziomowe i antresole

W dużych hurtowniach, które chcą zmaksymalizować sposób przechowywania towarów, optymalnym rozwiązaniem może okazać się ustawienie regałów wielopoziomowych. Pozwalają one klientom na zmniejszenie kosztów związanych z koniecznością przechowywania wielu towarów w wynajętej przestrzeni. Warto pamiętać, że regały można dobrze dopasować do wysokości i kubatury danego magazynu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here