ITH rozszerza ofertę usług sieciowych dla przedsiębiorstw w całej Polsce

0
98

W pierwszym kwartale 2023 roku ITH pomyślnie rozbudowało swoją infrastrukturę sieciową, dodając nowe przestrzenie kolokacyjne w Warszawie i Katowicach. Obiekty te dołączają do istniejących lokalizacji na Al. Jerozolimskich w Warszawie, Bytomiu i Krakowie. Efektywna infrastruktura światłowodowa ITH zapewnia łączność między tymi miejscami, umożliwiając dostęp do Internetu oraz transmisję danych.

Dzięki szerokiej gamie obiektów kolokacyjnych jesteśmy w stanie umożliwić naszym Klientom wybór najlepszego miejsca dla swojego sprzętu. W zależności od potrzeb Klienci mogą chcieć zbudować dodatkowe Data Center w innym mieście lub mieć obiekt kolokacyjny blisko siedziby firmy, co ułatwia dostęp dla pracowników. Jesteśmy elastyczni i możemy dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb Klientów, umożliwiając korzystanie z różnych obiektów jednocześnie w ramach jednej sieci ITH Net. – mówi Niko Bałazy, CEO ITH.

ITH — transparentna polityka cenowa

Firma ITH, założona przez Niko Bałazy i Jakuba Jedynaka, dostarcza wysokiej jakości usługi ICT dla biznesu, w tym Internet, kolokację oraz hosting. ITH ma na celu wprowadzenie innowacji na rynku telekomunikacyjnym.

W roku 2020 spółka oferowała swoim klientom możliwość bezpłatnego przetestowania usług przez niemal rok. Wynik tego eksperymentu okazał się sukcesem, ponieważ wszyscy uczestnicy przedłużyli swoje umowy z firmą.

ITH poszerzyło swoje usługi w 2021 roku, dodając platformę hostingową Kru.pl do swojej oferty oraz pozyskując pierwszych inwestorów. Rok później firma odniosła sukces w drugiej rundzie finansowania, w której udział wziął krakowski fundusz B Capital ASI oraz znany warszawski przedsiębiorca.

ITH prowadzi działalność na terenie całej Polski, oferując swoje usługi w miastach, takich jak: Kraków, Rzezawa, Brzesko, Zielonki, Węgrzce, Katowice, aglomeracja śląska, Lublin, Lubin, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Zielona Góra, Rzeszów, Radom, Gdynia, Sopot, Łódź, Olsztyn, Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Opole, Szczecin, Toruń i Warszawa. Operator usług telekomunikacyjnych ITH nieustannie rozwija swoje usługi, dzięki silnemu wsparciu finansowemu i merytorycznemu – wszystko po to, by sprostać potrzebom swoich klientów.

ITH — budowa instalacji sieciowych na każdą skalę

ITH, jako firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze IT, współpracuje z ponad 10 000 klientów, oferując im wiele usług takich jak:

 • Internet dla firm.
 • Łącza transmisji danych.
 • Kolokacja i serwery dedykowane.
 • Telefonia IP, obejmująca wirtualną centralę.
 • Hosting oraz
 • Projektowanie i realizacja instalacji niskoprądowych oraz wewnętrznych sieci
 • NaaS — kompleksowe usługi sieci firmowych w formie abonamentu.
 • Chmura publiczna.

Wśród klientów ITH można wymienić takie firmy jak CCC, Solid Security, TUZ, Rosmann czy Rage Quit Games. Spółka odpowiedzialna była za przygotowywanie instalacji sieciowych oraz usług dostępu do Internetu dla obiektów takich jak hale Panattoni, galeria Odyseja w Brzesku oraz centrów handlowych ATUT w całej Polsce.

Jak zaznacza Jakub Jedynak: ITH skupia się na kompleksowej obsłudze IT swoich klientów, współpracując z ich wewnętrznymi zespołami IT, zamiast z nimi rywalizować.

Dostawca usług telekomunikacyjnych ITH wyróżnia się na rynku dzięki swojemu elastycznemu i partnerskiemu podejściu do współpracy z klientami. Usługi oferowane przez firmę można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem parametrów, jak i czasu trwania umowy. Klienci mają możliwość wyboru między umowami długoterminowymi, na czas nieokreślony czy nawet model pre-paid.

Firma rozwija także projekt ITH Ready, którego celem jest podłączanie biurowców na terenie całej Polski do sieci ITH Net. Dzięki temu zarówno najemcy, jak i właściciele oraz zarządcy budynków mogą liczyć na:

 • Ujednolicenie i porządkowanie infrastruktury budynkowej.
 • Szybkie wdrożenie usług ITH Net.
 • Bezpłatne korzystanie z podstawowego i zapasowego łącza.

Niko Bałazy, CEO ITH, zwraca uwagę na to, że: firma jest prawdopodobnie jedynym w pełni elastycznym dostawcą, który koncentruje się na rynku biznesowym, dostosowując się do jego dynamicznych potrzeb i stale się rozwijając.

ITH prowadzi działalność na terenie całego kraju, a główne biura spółki mieszczą się w Warszawie i Krakowie. W planach długoterminowych ITH przewiduje otwarcie własnego Data Center w Małopolsce oraz debiut na giełdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here