Trenuj mądrze i bezpiecznie pod okiem trenera personalnego

0
771

Nadchodzi lato, czas w którym w końcu odpoczniemy od pracy, wyjedziemy nad morze czy w góry, lecz czy Twoja sylwetka jest na to gotowa? Warto wcześniej przygotować się do nadchodzącego sezonu bikini. Piękne, umięśnione zdrowe ciało to coś  co wpływa na nasze poczucie własnej wartości. Czas ruszyć się z kanapy i zainwestować w swój wygląd.

Od czego zacząć?

Na wszystko potrzebny jest czas, dlatego warto wcześniej o tym pomyśleć i poszperać w internecie w celu znalezienia odpowiedniej formy budowania sylwetki. Są różne opcje: można zapisać się na aerobik, siłownię, pilates, pole dance itd. Jednak najlepiej jest jeżeli jest z nami ktoś, kto nam w tym wszystkim pomoże. Taka osobą jest trener personalny. Jest to osoba, która ma dużą wiedzę na temat anatomii naszego ciała i wie, które ćwiczenia będą dla nas odpowiednie.

Trener personalny – nasz osobisty motywator

Oczywiście trener personalny jest osobą głownie od tego, aby zmienić nasz wygląd, jednak jest również dobrym psychologiem. Kiedy nie masz ochoty, kiedy to nie taka pogoda, kiedy to zły dzień – to on motywuje Cię do pracy. Taka osoba jest nieoceniona. Dzięki temu pracuje nie tylko z naszym ciałem ale i duszą.

Trener personalny – dietetyk

Ważną kwestią w budowaniu sylwetki jest też zdrowe odżywianie. Trener pomoże nam w zaplanowaniu diety. Rozpisze nam dietę, która będzie dopasowana do nas. Dieta jest bardzo istotna, dzięki niej czas do uzyskania wymarzonej sylwetki skróci się. Szybko będziemy mogli cieszyć się spektakularnymi efektami.

Gdzie szukać?

Głównym źródłem pozyskania wiedzy w dzisiejszych czasach jest oczywiście internet. Warto sprawdzać opinie na temat trenerów personalnych w naszym mieście. Trenerzy o ugruntowanej pozycji posiadają swoje własne strony internetowe. Przykładem może być trener Paweł Głuchowski, który posiada własną stronę internetową https://www.pawelgluchowski.pl/. Znaleziony w internecie pośród wielu ofert, Paweł wyróżnia się tym, że oprócz pomagania w uzyskaniu dobrej sylwetki wykłada również m.in. na Akademii Mistrzostwa Sportowego i w Global Sport Academy, prowadzi liczne kursy i jest złotym medalistą Mr. Universe i posiada tytuł Mistrza Europy w kulturystyce. Warto na to zwrócić uwagę, ponieważ to gwarantuje nam, że uzyskamy swoją wymarzoną sylwetkę nie tylko szybko ale i w bezpieczny sposób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here