Jak kupować odzież używaną, by być zawsze zadowolonym?

0
1814

Odzież używana dostarczana do second handów przez dobrych importerów odzieży używanej to ogromny wybór ubrań na każdą okazję i w cenach, które nie nadwyrężają domowego budżetu. Dzięki temu można sobie pozwolić, na więcej, ale także kupować ubrania, które są mode tylko w danym sezonie, ponieważ nie będzie żal się ich pozbyć, skoro kosztowały jedynie 1-5 zł.

Wybierz sklep z dobrym importerem odzieży używanej

Jak robić zakupu w second handzie, by zawsze być zadowolonym z rezultatów? Wystarczy przejść się klika razy do jednego z takich sklepów, by stwierdzić, czy dostarczana tam odzież jest dobrej jakości, modna i warta uwagi. Jeżeli tak nie jest trzeba szukać nowego źródła modowych perełek. Najlepiej zainteresować się sieciówkami, do których importer odzieży używanej dostarcza nowy towar co tydzień.

W dzień dostawy jest największy wybór, ale także ceny są stosunkowo wysokiej, chociaż to także zależy od typu sklepu. W ostatni dzień przed dostawą najczęściej wszystko jest wyprzedawane po 1 czy 2 zł i wtedy można złowić naprawdę ładne ubrania za grosze, warto jednak uważać, by nie kupować tylko ze względu na niską cenę.

Kupuj to, co się podoba i co się przyda

Warto szerzej do tego nawiązać. Setki produktów za złotówkę kuszą, nawet jeżeli nie do końca są w naszym guście kolorystycznym, pasują do figury czy po prostu wiemy, że będziemy mieli zadku okazję, by to nosić. W takiej sytuacji warto wybrać kilka ubrań,a resztę odłożyć.

Należy zdać sobie sprawę z tego, że przecież co tydzień mamy taką okazję kupna ubrań za grosze. Najlepiej sprawdzać, czy faktycznie nosi się wszystkie ubrania zakupione na takich promocjach. Jeżeli nie, to przez jakiś czas można się powstrzymać od kupowania nowych.

Nabywaj to, co niezniszczone

Pod wpływem emocji w sklepie nieraz bierzemy coś co ładnie wygląda na pierwszy rzut oka, niestety w domu okazuje się, że ma na przykład niespieralne plamy. Niestety importer odzieży używanej sprowadza ubrania w naprawdę różnym stanie i dlatego też są one takie tanie, ponieważ niektóre z ich mogą mieć drobne plamki.

Nie jest to wina importerów odzieży używanej. To po naszej stronie leży dokładne obejrzenie ubrania przed zakupem. Z wieloma defektami jednak da się coś zrobić.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Angora

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here