Domeny internetowe

0
1643

Stworzenie własnej strony internetowej wiąże się z koniecznością zarejestrowania domeny oraz zakupu hostingu. Zanim do tego przystąpimy warto zrozumieć czym właściwie jest domena oraz hosting.

Zagadnienia te są dość proste do wytłumaczenia. Domena to inaczej nazwa naszej strony internetowej, z kolei hosting to serwer, na którym przechowywane są dane dotyczące strony. Bez tych dwóch rzeczy stworzenie strony internetowej nie jest możliwe. Należy więc zdać sobie sprawę, że jeśli chcemy stworzyć stronę internetową, musimy liczyć się z pewnymi wydatkami na start. Koszty domeny oraz hostingu nie są na szczęście zbyt wygórowane, ponieważ łącznie powinny one oscylować w granicach około 50 złotych za rok.

Istnieje bardzo wiele firm, które oferują usługi z zakresu hostingu oraz rejestracji domen. Jest to spowodowane rozwojem technologicznym i rosnącym zainteresowaniem branżą e-commerce, czyli branżą handlu internetowego. Coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie sklepu internetowego, co wiąże się z koniecznością stworzenia własnej strony internetowej. To z kolei rodzi konieczność posiadania domeny oraz hostingu, dlatego też wiele firm wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, oferując usługi hostingowe oraz dostęp do szerokiej bazy domen. Warto przeanalizować różne możliwości, po to by wybrać najlepszą opcję dla naszej strony internetowej.

Domeny internetowe

Wiele osób zastanawia się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową. Okazuje się, że jednym z najlepszych rozwiązań są tanie domeny na kru.pl. Serwis oferuje kompleksowe usługi z zakresu rejestracji domen oraz hostingu. Domeny na kru.pl można nabyć już od 9.89 zł za rok, co stanowi naprawdę atrakcyjną cenę. Serwis umożliwia również zakup serwera hostingowego. Najprostszy i najtańszy hosting kosztuje 9.90 zł za rok i posiada on darmowy certyfikat Let’s Encrypt oraz pojemność 25 GB. Usługi oferowane przez serwis kru.pl są bardzo dobrym rozwiązaniem, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych. Sama rejestracja domen internetowych w kru.pl również nie należy do najbardziej skomplikowanych czynności, ponieważ wystarczy tylko zakupić domenę, a następnie połączyć ją z zakupionym wcześniej serwerem.

Więcej: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here