Czy warto zamówić wodę butelkowaną dla firmy?

0
1152

Czysta i zimna woda jest w każdej firmie na wagę złota. Łyk zaspokajającego pragnienie płynu wprost ze świeżo otwartej butelki poprawia samopoczucie zarówno pracowników biurowych jak i fizycznych. Z tego powodu każda zatrudniona osoba chętnie sięgnie po taki produkt i będzie korzystać z niego przez długie godziny pracy. Dlaczego warto kupić hurtową wodę butelkowaną do firmy? W jakich miejscach jest ona najbardziej potrzebna? Oto kilka informacji?

Woda mineralna dla firm w małych i poręcznych butelkach

Coraz więcej przedsiębiorstw wybiera wodę butelkowaną, którą doceniają wszystkie zatrudnione osoby. Małe butelki z czystym i świeżym płynem mogą być wygodnie przechowywane na zapleczu, które odwiedzają spragnieni pracownicy. Aby wdrożyć w miejscu pracy takie rozwiązanie, warto skorzystać z usług hurtowni, które specjalizują się w dostarczaniu dużych ilości towaru do dowolnego przedsiębiorstwa. Dlaczego jest to korzystniejsze rozwiązanie niż samodzielne zakupy tego produktu?

Butelkowana woda mineralna zamawiana hurtowo jest najczęściej oferowana w opłacalnych cenach, a czas zaoszczędzony na transporcie można spożytkować na udoskonalanie działań marketingowych lub efektywny kontakt z pracownikami. Warto także wspomnieć, że tak zapakowany produkt jest świeższy niż ta z dystrybutora.

Jakie są zalety wody butelkowanej?

Głównym plusem wody butelkowanej jest fakt, że po otwarciu jednego opakowania, reszta towaru wciąż zachowuje świeżość. W praktyce więc każda z osób może sięgnąć po małą butelkę gazowanej, lekko gazowanej lub mineralnej i pić ją przez cały dzień. Zalety tak pakowanej wody mineralnej to m.in.:

  • komfort picia,
  • długa świeżość,
  • możliwość zabrania do pracy w terenie,
  • łatwe przechowywanie.

W jakich firmach sprawdzi się woda butelkowana?

Dystrybucja wody mineralnej ma sens w każdym przedsiębiorstwie. Jednymi z miejsc, w których szczególnie warto zainwestować w tę butelkowaną, są sektory budowlany oraz gastronomiczny. To właśnie w takich miejscach często panuje wysoka temperatura, a pracownicy muszą uzupełniać płyny, aby zachować dobre samopoczucie i efektywność pracy. Woda dla firm w butelkach sprawdzi się także m.in. w:

  • zakładach mechanicznych,
  • dużych biurach,
  • firmach kurierskich i transportowych,
  • szpitalach,
  • branży HORECA,
  • ośrodkach szkoleniowych.

Dostawa prosto do firmy

Optymalnym i korzystnym wyjściem jest zakup dużej ilości wody dla firmy, która pokryje zapotrzebowanie dziesiątek pracowników. Duże przedsiębiorstwa często decydują się więc na zamówienie kilku palet z hurtowni wody mineralnej. Tak przetransportowany produkt w bezpiecznym miejscu czeka na spragnionych podwładnych. Czy jest to korzystne rozwiązanie? W przypadku gdy firma zatrudnia mnóstwo osób odpowiedź wydaje się być oczywista.

Podsumowując, woda mineralna w butelkach może uratować samopoczucie pracownika w upalny dzień, a zakup większej ilości towaru nie wymaga od szefa lub managera częstych podróży do marketów, lub też samodzielnych wypraw do hurtowni. Woda dla firmy z dostawą jest więc ekonomiczną i korzystną inwestycją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here