Awaria drogowa? Wypożycz samochód zastępczy!

0
823

W tracie podróży samochód potrafi nas skutecznie rozczarować. Uszkodzony pojazd wcale nie musi oznaczać końca przejażdżki! Dzięki profesjonalnej pomocy możesz dotrzeć do celu mimo początkowych trudności. Co zrobić, jeśli auto zawiedzie nas podczas jazdy i gdzie wypożyczyć pojazd, który spełni nasze oczekiwania?

Poważna usterka w dalekiej trasie? To nie problem!

Przed rozpoczęciem dalekiej podróży warto przeprowadzić kompletny przegląd pojazdu, który pozwoli nam uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek. Podczas wizyty na stacji diagnostycznej należy sprawdzić takie podzespoły jak:

  • hamulce – także ręczny;
  • ciśnienie w kołach,
  • zawszenie,
  • poziom oleju;
  • działanie świateł i klaksonu.

Dzięki temu możemy czuć się choć trochę pewniej, że nasza podróż będzie w pełni udana. Czasem jednak zdarza się tak, że nie wszystko zostanie dokładnie sprawdzone i mechaniczny środek transportu zawiedzie nas w najmniej oczekiwanym momencie. W takiej sytuacji niezbędne okazuje się być wezwanie pomocy drogowej. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom można w krótkim czasie przetransportować pojazd do wybranego zakładu mechanicznego i wynająć nowy samochód zastępczy na dalszą jazdę.

Bardzo często w ofercie ubezpieczenia znajduje się zapis, pozwalający na darmowy transport niesprawnego auta do wybranej ilości kilometrów. To bardzo ułatwia postępowanie w przypadku awarii czy kolizji. Jeśli jesteś osobą poszkodowaną w kolizji to nie zapomnij o sporządzeniu dokładnej dokumentacji powypadkowej, a także wezwaniu odpowiednich służb.

Wypożyczalnia samochodów na każdą okazję

Niezależnie od okoliczności możesz skorzystać z usług profesjonalnej wypożyczalni samochodów: https://zastepcze.lublin.pl/. Dzięki pomocy specjalistów dotrzesz do celu bez najmniejszego problemu. Koszty wynajmu pokrywane są ze środków, pochodzących z OC sprawcy, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o dodatkowe koszty.

Każdy pojazd, znajdujący się w wypożyczalni w Lublinie, wyposażony jest w profesjonalny system bezpieczeństwa i spełnia wszystkie wymogi, umożliwiające sprawne poruszanie się w ruchu drogowym. Nie pozwól emocjom wziąć góry i sprawnie rozwiąż każdy problem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here