sobota, Czerwiec 19, 2021

Czy warto zamówić wodę butelkowaną dla firmy?

0
Czy warto zamówić wodę butelkowaną dla firmy

Czysta i zimna woda jest w każdej firmie na wagę złota. Łyk zaspokajającego pragnienie płynu wprost ze świeżo otwartej butelki poprawia samopoczucie zarówno pracowników biurowych jak i fizycznych. Z tego powodu każda zatrudniona osoba chętnie sięgnie po taki produkt i będzie korzystać z niego przez długie godziny pracy. Dlaczego warto kupić hurtową wodę butelkowaną do firmy? W jakich miejscach jest ona najbardziej potrzebna? Oto kilka informacji?

Woda mineralna dla firm w małych i poręcznych butelkach

Coraz więcej przedsiębiorstw wybiera wodę butelkowaną, którą doceniają wszystkie zatrudnione osoby. Małe butelki z czystym i świeżym płynem mogą być wygodnie przechowywane na zapleczu, które odwiedzają spragnieni pracownicy. Aby wdrożyć w miejscu pracy takie rozwiązanie, warto skorzystać z usług hurtowni, które specjalizują się w dostarczaniu dużych ilości towaru do dowolnego przedsiębiorstwa. Dlaczego jest to korzystniejsze rozwiązanie niż samodzielne zakupy tego produktu?

Butelkowana woda mineralna zamawiana hurtowo jest najczęściej oferowana w opłacalnych cenach, a czas zaoszczędzony na transporcie można spożytkować na udoskonalanie działań marketingowych lub efektywny kontakt z pracownikami. Warto także wspomnieć, że tak zapakowany produkt jest świeższy niż ta z dystrybutora.

Jakie są zalety wody butelkowanej?

Głównym plusem wody butelkowanej jest fakt, że po otwarciu jednego opakowania, reszta towaru wciąż zachowuje świeżość. W praktyce więc każda z osób może sięgnąć po małą butelkę gazowanej, lekko gazowanej lub mineralnej i pić ją przez cały dzień. Zalety tak pakowanej wody mineralnej to m.in.:

  • komfort picia,
  • długa świeżość,
  • możliwość zabrania do pracy w terenie,
  • łatwe przechowywanie.

W jakich firmach sprawdzi się woda butelkowana?

Dystrybucja wody mineralnej ma sens w każdym przedsiębiorstwie. Jednymi z miejsc, w których szczególnie warto zainwestować w tę butelkowaną, są sektory budowlany oraz gastronomiczny. To właśnie w takich miejscach często panuje wysoka temperatura, a pracownicy muszą uzupełniać płyny, aby zachować dobre samopoczucie i efektywność pracy. Woda dla firm w butelkach sprawdzi się także m.in. w:

  • zakładach mechanicznych,
  • dużych biurach,
  • firmach kurierskich i transportowych,
  • szpitalach,
  • branży HORECA,
  • ośrodkach szkoleniowych.

Dostawa prosto do firmy

Optymalnym i korzystnym wyjściem jest zakup dużej ilości wody dla firmy, która pokryje zapotrzebowanie dziesiątek pracowników. Duże przedsiębiorstwa często decydują się więc na zamówienie kilku palet z hurtowni wody mineralnej. Tak przetransportowany produkt w bezpiecznym miejscu czeka na spragnionych podwładnych. Czy jest to korzystne rozwiązanie? W przypadku gdy firma zatrudnia mnóstwo osób odpowiedź wydaje się być oczywista.

Podsumowując, woda mineralna w butelkach może uratować samopoczucie pracownika w upalny dzień, a zakup większej ilości towaru nie wymaga od szefa lub managera częstych podróży do marketów, lub też samodzielnych wypraw do hurtowni. Woda dla firmy z dostawą jest więc ekonomiczną i korzystną inwestycją.

Strategia skalpowania – intuicyjny sposób spekulacji na rynkach walutowych

0
Strategia skalpowania

Zarówno wśród inwestorów instytucjonalnych, jak i indywidualnych istnieje wiele przekonań na temat skutecznych sposobów pomnażania pieniędzy. Część graczy polega wyłącznie na własnej intuicji. Dużo osób sugeruje się przeszłymi scenariuszami, które zostały zrealizowane. Ci inwestorzy godzinami ślęczą nad wykresami, w nadziei, że dane formacje się powtórzą. Jeszcze inni wierzą w opinie ekspertów lub guru, którzy osiągnęli duży sukces. Czy metoda zwana skalpowaniem może się sprawdzić w praktyce?

Meble na wymiar, czyli jak w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń

0
Meble na wymiar

Podczas aranżacji wnętrza mieszkania bądź domu wiele osób napotyka problem z dobraniem mebli pasujących idealnie do układu pomieszczeń. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad zakupem mebli na wymiar, które dzięki świetnemu dopasowaniu do dostępnej przestrzeni, poprawią ogólną funkcjonalność lokum.

Pełne wykorzystanie przestrzeni

Niektóre projekty charakteryzują się dość nietypowym układem ścian, co często skutkuje dużymi trudnościami w kwestii doboru mebli. W takich sytuacjach trafna okazuje się decyzja o zakupie szaf na wymiar, które doskonale wkomponują się w dostępną przestrzeń. Rozwiązanie to bardzo dobrze sprawdzi się jako wypełnienie niewymiarowych wnęk, które dzięki odpowiedniej aranżacji będą mogły stać się funkcjonalnymi szafami wnękowymi. Meble na wymiar to także lepszy wygląd pomieszczeń, albowiem w przeciwieństwie do oferowanego przez hurtownie uniwersalnego wyposażenia, pozwalają bardzo dokładnie odwzorować wizję klienta na kompozycję wnętrz.

W kuchni najważniejszy jest komfort

Pomieszczeniem, które cieszy się największym zainteresowaniem w kwestii mebli tworzonych na wymiar, jest kuchnia. Konsumenci decydują się na tego typu rozwiązanie ze względu na chęć uzyskania jak największej funkcjonalności i maksymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Meble na wymiar nie tylko poprawiają wygląd pomieszczenia, ale również pozwalają na zwiększenie dostępnej powierzchni na przechowywanie przedmiotów, co w przypadku kuchni o małym metrażu może się okazać kluczową kwestią. Podobnie rozwiązanie pozwala także na idealne dopasowanie mebli do wybranego sprzętu AGD, dzięki czemu podczas zakupu poszczególnych urządzeń nie trzeba w pierwszej kolejności kierować się ich dokładnymi wymiarami.

Warto postawić na sprawdzone rozwiązania

Przygotowanie odpowiedniego projektu najlepiej oddać w ręce profesjonalistów. Z tego też powodu warto zapoznać się szeroką gamą rozwiązań oferowanych przez firmę https://www.fabrykamebli.pl/, mogącą pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem w branży, świetną obsługą oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Jak wybrać firmę do realizacji instalacji sanitarnych i grzewczych?

0
Jak wybrać firmę do realizacji instalacji sanitarnych i grzewczych

Odpowiednio zaprojektowane i zainstalowane urządzenia sanitarne i grzewcze dają zarówno w nieruchomości prywatnej, jak i komercyjnej gwarancję ich optymalnej funkcjonalności. Jak się jednak okazuje, w czasach gdy fachowcy są na wagę złota, wcale nie jest tak łatwo znaleźć odpowiedniego realizatora takiej instalacji. Czym się kierować i na co powinno się zwrócić uwagę?

Doświadczenie i renoma firm instalacyjnych

Podstawą podczas decydowania o tym, jaka firma wykona w naszej nieruchomości system instalacji urządzeń sanitarnych i grzewczych, jest upewnienie się, co do jej doświadczenia i faktycznych kompetencji w tej dziedzinie. Minęły już czasy, kiedy do tak istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa i higieny, systemów, można było bez mrugnięcia okiem zatrudnić znajomego pana Janka, sąsiada złotą rączkę. Dziś instalacje tego typu są skomplikowane i zaawansowane technologicznie, dlatego najlepiej byłoby, gdyby ich wdrożenie wykonali specjaliści.

Podczas przeglądu stron internetowych takich firm, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Na przykładzie renomowanego przedsiębiorstwa instalującego systemy sanitarne, https://sklep.jarbud.opole.pl/ – będą to: informacje o firmie, czas jej istnienia na rynku, portfolio z możliwością podejrzenia wykonanych realizacji, gwarancje co do wykonanej usługi, opcje wybrania droższych lub tańszych rozwiązań i dane kontaktowe, które pozwolą na rozmowę z przedstawicielem.

Sprawdź cenę, zanim podpiszesz umowę

Bardzo ważną sprawą jest również poznanie wyceny zrobienia całej instalacji jeszcze przed podpisaniem wiążącej umowy. Jako klienci, mamy prawo wiedzieć, ile będzie kosztowała np. instalacja CO, wodno-sanitarna, czy jaka różnica w cenie napotka nas między systemami miedzianymi a tymi z mosiądzu. Odpowiedzialne i uczciwe firmy przygotują taką wycenę bezpłatnie lub udostępnią swoim klientom praktyczny konfigurator wyceny, możliwy do przejrzenia wprost na stronie internetowej. Na przykładzie konfiguratora firmy Jarbud Opole można szybko znaleźć odpowiedź o szacunkowej cenie, tak, by nie pozostawało kwestią niedomówień.

Plotery CO2 jako nowoczesna technologia grawerowania?

0
Plotery CO2

Plotery C02 to urządzenia, które wykorzystują wiązkę laserową do tego, aby ciąć, wykrawać i znakować poszczególne przedmioty w formie grawerunku. Z całą pewnością można stwierdzić, że są one zdecydowanie rozwinięte pod względem technologicznym, zapewne dlatego są tak chętnie wybierane. Dlaczego warto zdecydować się na zakup ploterów CO2? Czy montaż i obsługa ploterów CO2 jest problematyczna? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w poniższym artykule, do którego przeczytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników.

Zalety ploterów CO2

Nie da się ukryć, że plotery CO2 mają wiele zalet, o których warto wspomnieć. Przede wszystkim jest to doskonała oszczędność dla firm. Plotery laserowe uznawane są za uniwersalne urządzenia, które wykorzystywane są w wielu branżach przemysłowych. Przykładowo sprawdzą się zarówno w tradycyjnej drukarni, jak i w zaawansowanym zakładzie samochodowym. To od nas zależy, na jaką wielkość urządzenia się zdecydujemy. Jeśli chcielibyśmy ciąć nieco większe elementy, wówczas warto zaopatrzyć się w plotery o nieco większej mocy. Często nie ma nawet konieczności przerwania procesu produkcji. W konsekwencji oznacza to, że firma zaoszczędzi dużą część środków, bowiem niektóre procesy mogą być wykonywane na miejscu, bez konieczności wysyłania tworzywa do innego wykonawcy. Kolejną zaletą jest możliwość uzyskania dokładnego graweru. Możemy stworzyć najmniejsze detale w pionie bądź w poziomie. Więcej informacji na temat ploterów znaleźć można na stronie https://www.kartier.pl/.

Montaż i obsługa ploterów CO2- czy jest to problematyczne?

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że dostarczenie, montaż, a także pierwsze uruchomienie plotera w zdecydowanej większości przypadków jest wliczone w cenę zakupu. Dzieje się tak, bowiem pracownicy sprawdzają poprawność działania całej maszyny. Niestety późniejsza obsługa plotera leży na barkach osoby kupującej. Aby posługiwać się ploterem nie musimy posiadać żadnych uprawnień czy zezwoleń- warto mieć to na uwadze.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego — jak działa i dlaczego warto?

0
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Przedsiębiorcy budowlani w Polsce, każdego roku mają wiele zleceń do wykonania. Większe firmy posiadają własny sprzęt budowlany, natomiast te mniejsze najczęściej decydują się na ich wypożyczenie.

Dlaczego warto korzystać z wypożyczalni sprzętu budowlanego?

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego jest doskonałą opcją dla małych i średnich firm, które nie chcą lub nie mogą jednorazowo zainwestować dużej kwoty w zakup nowoczesnych maszyn i urządzeń. Wtedy takie rozwiązanie jest najlepsze, ponieważ zyskujemy dostęp do bogatego asortymentu sprawdzonych produktów.

W jaki sposób działają wypożyczalnie urządzeń budowlanych?

W każdym większym mieście będziemy mogli znaleźć wypożyczalnie narzędzi budowlanych. Takie firmy są odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców, którzy świadczą profesjonalne usługi remontowo-budowlane, a jednocześnie chcą minimalizować koszty inwestycji.

Musimy pamiętać o tym, że nawet gdy nie będziemy używać maszyn czy urządzeń to i tak generują one koszty, ponieważ muszą być odpowiednio konserwowane i przechowywane. Niektórzy po przetestowaniu elektronarzędzi z wypożyczalni, decydują się na zakup takiego sprzętu, ponieważ mają już znacznie większą wiedzę i doświadczenie w użytkowaniu.

Co oferują wypożyczalnie narzędzi budowlanych?

Wypożyczalnia elektronarzędzi JPD pod adresem internetowym: https://www.jpd.com.pl oferuje bogaty asortyment maszyn i narzędzi, doradztwo specjalistów przy wyborze i eksploatacji urządzeń oraz dodatkowe usługi, takie jak serwis i transport.

W takim miejscu będziemy mogli uzyskać kompleksowość usług na wysokim poziomie. Dodatkowo dla stałych klientów oferowane są różnego rodzaju rabaty, zwłaszcza przy wynajmie długoterminowym.

Jakie są zalety współpracy z wypożyczalnią elektronarzędzi?

Główną zaletą dla przedsiębiorstw budowlanych jest to, że ich właściciele nie muszą zaciągać długoterminowych zobowiązań finansowych i związanego z tym ryzyka. Oprócz tego każdy wynajmujący będzie mógł liczyć na wsparcie fachowców, którzy pomogą wybrać odpowiedni sprzęt, przetransportować go, a nawet uzyskać pomoc w montażu i demontażu.

Warto również wiedzieć o tym, że z takich usług mogą korzystać również osoby prywatne, które decydują się na samodzielne prace remontowe czy ogrodnicze. Do wielu prostych maszyn nie są wymagane żadne uprawnienia, więc może je wynająć praktycznie każdy.

Jak wybrać profesjonalny sklep z bronią?

0
Jak wybrać profesjonalny sklep z bronią

W poszukiwaniu miejsca, w którym będziemy mogli wyposażyć się w broń, warto wziąć pod uwagę nie tylko lokalne sklepy z tego rodzaju asortymentem (o ile oczywiście w naszej okolicy w ogóle znajdują się takie punkty), ale i sklepy internetowe. Jak się okazuje, coraz więcej osób poszukujących broni np. do zastosowań sportowych czy myśliwskich, wynajdują je nie w tradycyjnych punktach stacjonarnych, a właśnie w internecie. Powodem jest wygoda dokonywanych zakupów oraz znacznie większy asortyment broni, wraz z jej szczegółowym opisem, który klienci mogą przeanalizować we własnym domu, bez denerwowania się zakupem twarzą w twarz. Możliwość spokojnej analizy broni przed wrzuceniem jej do koszyka, sprawia, że chętnie stawiamy na sklepy internetowe.

Jak wybrać sklep z bronią?

Podczas przeglądania wielu witryn z asortymentem militarnym, warto zwracać uwagę na renomę danego miejsca, doświadczenie sklepu na rynku (im dłużej istnieje, tym lepiej!), wielkość i złożoność jego asortymentu (produkty główne, amunicja, dodatki, akcesoria takie, jak kabury, futerały, ładownice, pasy czy profesjonalne środki do czyszczenia broni), czas wysyłki, różne opcje płatności oraz gotowość sprzedawców do pomocy przy wyborze sprzętu. Upewnijmy się, czy na stronie danego sklepu z bronią, tak jak np. tutaj http://bron-sklep.pl/ znajdują się wszystkie dane kontaktowe firmy (adres, nazwa, numery telefonów) – tak, by w razie pytań można było szybko skontaktować się z obsługą.

Partnerstwa militarne

Dodatkowo specjaliści od broni zwrócą uwagę na to, z jakimi producentami współpracuje dany sklep internetowy. Dobre marki produkujące czy dystrybuujące broń, chętnie podejmują się partnerstwa z wysokiej klasy e-sklepami. Ewentualne partnerstwo z firmami militarnymi można sprawdzić wprost na stronie www sklepu, np. w dolnej części witryny czy w zakładce Partnerzy. Takie rzeczy podnoszą wiarygodność sklepu i sprawiają, że klienci mają pewność kompleksowej obsługi oraz tego, że zakupiona przez nich broń będzie spełniała najwyższe standardy.

Jak kupić maszynę rolniczą na aukcjach poleasingowych?

0
Jak kupić maszynę rolniczą na aukcjach poleasingowych

Wyposażenie gospodarstw rolniczych w wysokiej jakości maszyny rolnicze jest często dla ich właścicieli nie lada wyzwaniem. Rolnicy z jednej strony chcą maksymalnie oszczędzać, tak, by nie narażać się na brak płynności finansowej, a z drugiej zależy im na sprzęcie, który będzie potem służył przez długie lata. Jak połączyć te dwie potrzeby i kupić maszynę tanią i jednocześnie w doskonałym stanie technicznym?

Maszyny poleasingowe – czy to się opłaca?

Rozwiązaniem dla zakupu maszyn w dobrych cenach i w świetnym stanie, jest skorzystanie z tzw. opcji poleasingowej. Nowe maszyny rolnicze brane przez większe firmy w leasing są po trzech, czterech czy siedmiu latach ich używania wystawiane na sprzedaż z całym kompletem badań technicznych. W okresie swojej eksploatacji były w pełni ubezpieczone i czuwał nad nimi nie tylko właściciel, ale i leasingodawca. Pojazdy takie pojawiają się na aukcjach poleasingowych, jak np. tutaj https://www.klaravik.pl/ i cieszą się dużym zainteresowaniem – potencjalny kupujący może je nabyć tanio, mając przy tym pewność, że taki pojazd został wcześniej oceniony przez niezależnego rzeczoznawcę, a jego faktyczny stan jest takim, jakim go opisano.

Jak kupić maszynę po leasingu?

Maszyny rolnicze poleasingowe można kupić poprzez różne serwisy sprzedaży leasingowej. Niektóre z nich oferują bezpłatny, a inne płatny dostęp do ofert, natomiast w obu przypadkach klient ma gwarancję kupowania najwyższej jakości sprzętu. Przed kupnem bądź licytacją warto upewnić się, jakie parametry techniczne mają wybierane maszyny poleasingowe, dokładnie wczytać się w opis techniczny, przemyśleć sposób finansowania zakupu i dopiero później złożyć swoją ofertę.

Dodatkowo, warto zgłosić się z pytaniami o wybrany pojazd do sprzedającego lub do samej obsługi serwisu aukcyjnego, tak, by móc dopytać o osobne szczegóły lub liczyć na wsparcie w samym doborze maszyny.  Eksperci obsługujący aukcje poleasingowe wiedzą, że nie każdy musi znać się na maszynach, ale może ich potrzebować, dlatego chętnie służą pomocą w doborze pojazdów do faktycznych potrzeb.

Torty dla najmłodszych solenizantów

0
Torty dla najmłodszych solenizantów

Urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego dziecka; ten szczególny czas powinien być w pełni poświęcony małemu solenizantowi. Grono najbliższych, prezenty, dekoracje, to wręcz przepis nie tylko na sukces, ale i na stworzenie ciepłych wspomnień, do których śmiało rodzina wspólnie będzie wracać po latach. Crème de la crème – i to dosłownie – takiego spotkania jest tort. Wyjątkowe ciasto, będące nie tylko smakołykiem, ale i piękną ozdobą.

Jednak co zrobić, jeśli nasze zdolności cukiernicze nie satysfakcjonują nas lub zwyczajnie nie mamy czasu, aby w pełni poświęcić się pieczeni, zdobieniu – i to wszystko między szykowaniem innych przekąsek, pakowaniem prezentów – śmiało możemy… zlecić komuś wykonanie tortu dla dzieci. Wartym polecenia jest, podlinkowana poniżej, pracownia artystyczna z wyrobami cukierniczymi https://www.art.sarzynski.com.pl/oferta/torty/torty-dla-dzieci

Jak wybrać idealny tort?

Niewątpliwie idealną bazą jest ciasto biszkoptowe – lekkie, puszyste i idealnie komponuje się z kremowym wnętrzem. Dodatkowo, bez trudu można je dzielić na kilka części, aby przekładać masą.

Kluczowe jednak jest ustalenie liczby gości; to pomoże w zamówieniu idealnego tortu, którego każdy posmakuje. Najpopularniejszy i najczęstszy przelicznik to 120 gramów ciasta, przeznaczone na jednego gościa. Zatem kilogram ciasta, to w przybliżeniu, pojedynczy kawałek dla ośmiu osób.

Kolejnym krokiem jest wybór dominującego smaku – warto skupić się na preferencjach solenizanta. Dotyczy to przede wszystkim masy, służącej do przełożenia ciasta. Pamiętajmy jednak o tym, że takie składniki jak orzechy czy owoce cytrusowe mogą wywoływać reakcje alergiczne – jeśli nie mamy pewności, że dziecko nie jest na nie uczulone, lepiej zrezygnować z dodawania ich.

Ostatnim etapem jest wybór dekoracji; tutaj także kluczowy jest gust naszej pociechy. Możliwości jest naprawdę ogrom – ulubione zwierzątko na szczycie (zrobione z apetycznych pierniczków bądź masy cukrowej), subtelne gadżety czy fantazyjne wzory.

Naprawdę bogatą ofertę znajdziemy na wspomnianej już stronie, gdzie znajdziemy wymarzony tort dla dziecka. Niech nasza pociechy znajdą się w siódmym niebie na widok smakołyku, stworzonego specjalnie dla nich!

Aplikacja lojalnościowa dla klientów gastronomii oraz sklepów detalicznych

0
Aplikacja lojalnościowa dla klientów gastronomii

Współczesny klient jest coraz bardziej wymagający. Dobrze o tym wiedzą właściciele podmiotów gastronomicznych oraz sklepów, którzy muszą się nie lada natrudzić, aby uzyskać efekt zadowolenia. Najskuteczniejszym rozwiązaniem jest oczywiście oferowanie wysokiej jakości produktów w dobrej cenie. Smaczne posiłki i wysokogatunkowe produkty zawsze przyciągają klientów. Co jednak, gdy konkurencja depcze nam po piętach? Może warto stworzyć własny program lojalnościowy?

Czym powinna charakteryzować się sprawnie działająca aplikacja lojalnościowa?

Programy lojalnościowe od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Ich celem jest długoterminowe utrzymanie relacji z klientami. Taka forma marketingowa opiera się na prostych zasadach funkcjonowania ludzkiego mózgu. Przynależność do grupy to jedna podstawowych potrzeb człowieka. A jeśli przynależność ta ma wiązać się z jakimiś korzyściami, to trudno z niej zrezygnować.

Warto jednak podkreślić, że programy lojalnościowe są skuteczne tylko wtedy, gdy są dopasowane zarówno do specyfiki danego podmiotu gospodarczego oraz aktualnych potrzeb klientów. Większość z nas posiada swój własny smartfon. Właśnie to urządzenie jest nośnikiem nowoczesnych rozwiązań w zakresie marketingu. Klienci chętnie korzystają z różnego rodzaju aplikacji. Dlaczego zatem nie zaproponować im firmowej aplikacji lojalnościowej?

Taki mobilny system lojalnościowy powinien spełniać kilka zasadniczych wymogów. Po pierwsze, powinien być łatwy do zainstalowania i prosty w obsłudze. Obecnie wymaga się, aby był kompatybilny z systemami operacyjnymi ANDROID lub iOS. Po drugie, powinien spowodować, że użytkownik będzie pozytywnie kojarzył daną markę (np. restaurację, sklep). Aplikacja może zatem wyświetlać aktualności na temat oferty lub ciekawe artykuły z zakresu swojej firmy. Równie istotnym zadaniem takiego oprogramowania jest także umożliwienie klientowi bieżącego monitorowania ofert promocyjnych lub zebranych punktów lojalnościowych.

Która firma opracowuje godne polecenia aplikacje lojalnościowe?

Z całą pewnością można polecić firmę FlashCom, która posiada bogate portfolio w tym zakresie. Z jej usług skorzystało już wiele renomowanych podmiotów, w tym właściciele sklepów detalicznych (np. JBB Bałdyga, Laurella, Huawei), restauracji (np. Chochołowy Dwór, Karczma Słowiańska na Podgrodziu), pizzerii (np. Pizzeria Gawęda, Pizzeria Miami), obiektów rekreacyjnych (np. Przystań Brzegi, Plaża Bagry, Adrenalina Park), hoteli (np. Hotel Inner City, Dwór Bartnika, Rezydencja Korona Tatr).

Wdrożenie aplikacji lojalnościowej FlashCom to zarówno tworzenie pozytywnej relacji z klientem, jak i zwiększenie sprzedaży produktów lub usług. Dużą zaletą takiego oprogramowania jest jego integralność z działającymi systemami dla gastronomii oraz programami do obsługi sprzedaży detalicznej. Aplikacja składa się z kilku sekcji, takich jak: Sekcja Aktualności, Sekcja Nagród, Sekcja Obiekt, Sekcja Wiadomości, Sekcja Profil.

Co jeszcze znajduje się w ofercie firmy Flashcom?

Osoby zainteresowane współpracą powinny przejrzeć stronę internetową firmy oraz opublikowany tam katalog usług. FlashCom proponuje kompleksową obsługę firm w zakresie projektowania i wdrażania oprogramowania sprzedażowo-magazynowego. Doświadczeni sprzedawcy, informatycy i serwisanci służą swoją wiedzą i proponują optymalne rozwiązania.

Warto również podkreślić, że partnerami handlowymi firmy są producenci najwyższej jakości sprzętu, w tym urządzeń fiskalnych, terminali dotykowych, komputerów. Z oferty firmy będą zadowoleni zarówno przedstawiciele małych podmiotów handlowych, jak i sieci sprzedażowych.