czwartek, Wrzesień 21, 2017

Euro M Agencja Eventowa we Wrocławiu

0

Euro M Agencja Eventowa Wrocław to agencja zajmująca się urządzaniem imprez, konferencji, spotkań firmowych, bankietów oraz wielu innych imprez. Na rynku działamy już ponad 16 lat, dlatego mam bogate doświadczenie, które pozwala nam na tworzenie coraz ciekawszych zadań i stawianiu sobie nowych wymagań, aby jeszcze bardziej się rozwijać i spełniać wymogi stawiane nam przez naszych Klientów. Na stronie www.euro-m.pl mogą Państwo znaleźć wszelkie niezbędne informacje dotyczące naszej działalności, a także przejrzeć dostępne portfolio z ciekawymi projektami i zadaniami, które już zrealizowaliśmy.

Bogate portfolio realizacji kampanii promocyjnych

Co chwila organizujemy ważne wydarzenia dla mniejszych i większych firm, które łączy jedno – profesjonalnie wykonane zadanie i końcowe zadowolenie Klienta. Otwarcie firmy, następnego działu czy świętowanie kolejnego jubileuszu działalności lub po prostu spotkanie świąteczne to świetna okazja do spotkania wszystkich pracowników, działaczy i zarządu, aby podsumować dany czas i stworzyć wizję na przyszłość. To do nas należy organizacja takiego spotkania i zadbanie o każdy jego szczegół – od wybrania miejsca, oprawy, po catering.

U nas każda pracująca osoba ma konkretnie przydzielone zadanie, którego się trzyma i które wykonuje. Nie ma miejsca na pomyłki czy błędy. Stawiamy na jakość, a nie ilość co potwierdza nasze atrakcyjne portfolio. Każdy event ma być dopracowany po najmniejszy detal. Zawsze mamy ciekawe pomysły i plany, które staramy się w sposób przejrzysty przekazać Klientowi, zaproponować ciekawe rozwiązania i dodatkowe atrakcje, które podniosą prestiż imprezy. Chcemy, aby wszyscy obecni na takim spotkaniu zgodnie stwierdzili, że mieli do czynienia z efektem ‘wow”.

Duże doświadczenie w komunikacji międzykulturowej

Dialog międzykulturowy stał się nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości, dlatego przygotowując wydarzenie, bierzemy pod uwagę nie tylko indywidualną kulturę firmową naszego klienta, ale także kulturę obszaru świata, z którego się wywodzi.

Dynamiczne procesy globalizacyjne, których mamy okazję być świadkami, spowodowały, iż większość naszych klientów to firmy, które mają swoje centrale daleko poza Polską i jesteśmy dumni, że również ich możemy obsługiwać. To dla nas duże wyróżnienie. Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami i umiejętnościami z zakresu komunikacji międzykulturowej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do bezpośredniego kontaktu z nami we Wrocławiu.

Modelowanie procesów biznesowych – sporządzanie diagramu

0

Model procesu biznesowego to przede wszystkim przedstawienie działań i zdarzeń, które występują w procesie biznesowym. Sam proces to uporządkowany przebieg następujących po sobie działań, które sa realizowane przez zdefiniowane jednostki. Ich efektem jest osiągnięcie założonego celu. Firma posiada wiele różnego rodzaju procesów zarówno tych ważnych, jak i tych mniej ważnych. Czasem procesy te są bardzo złożone.

Jakie ułatwienia niosą nam płatności przez internet?

0

Chcesz zapłacić za coś wygodnie? Zrób to przez internet? Dzisiaj coraz więcej z nas korzysta z płatności internetowych. W ten sposób możemy nie tylko zapłacić za zakupy w sklepach on-line, ale również za rachunki oraz różne usługi.

Czy warto jest doładowywać telefon online?

0

Osoby posiadające telefony na kartę coraz częściej decydują się na to, aby doładować go za pomocą Internetu. Doładowania online są szybkie, nie mają dodatkowych kosztów, i co najważniejsze, można się na nie decydować nie wychodząc z domu.

Monitoring GPS – obawy pracowników

0

Wdrożenie systemu monitorowania pojazdów służbowych to dla wielu firm poważny dylemat. Z jednej strony taka decyzja pociąga za sobą wiele benefitów, jak na przykład redukcja kosztów, zwiększenie efektywności floty czy podniesienie poziomu bezpieczeństwa. Na drugim biegunie jest jednak reakcja pracowników. Pracodawcy obawiają się niezadowolenia, które w skrajnych przypadkach może prowadzić nawet do zmiany pracy.

Na co zwrócić uwagę, gdy zamawiamy drukowanie ulotek?

0
Na co zwrócić uwagę, gdy zamawiamy drukowanie ulotek?

Drukowanie ulotek to usługa zamawiana przez większość firm zarówno niewielkich jednoosobowych, jak i dużych przedsiębiorstw. Ulotki w dzisiejszych czasach wykorzystywane są nie tylko do reklamy, ale również stanowią pewnego rodzaju wizytówkę z danymi kontaktowymi firmy.

W czym przydaje się Analytics?

0
W czym przydaje się Analytics?

Marketing internetowy jest tą dziedziną, w którą warto inwestować, kiedy prowadzi się biznes w sieci. Kluczowa jest tak zwana analityka internetowa, za pośrednictwem Google Analytics. Pozwala to śledzić wydatki marketingowe, weryfikować efekty kampanii, a także poprawić wygląd samej strony www. Jest to zatem standard w branży internetowej.

Jak stworzyć dobry newsletter?

0
Jak stworzyć dobry newsletter?

Dobry newsletter to doskonałe narzędzie marketingowe, które cieszy się rosnącą popularnością, gdyż pozwala nie tylko zwiększyć sprzedaż, ale również pomaga budować pozytywny wizerunek firmy oraz wzmacniać relacje z klientami.

Domena internetowa – darmowa czy płatna?

0
Domena internetowa - darmowa czy płatna?

Każdy, kto planuje uruchomienie strony internetowej, platformy usługowej, portalu lub bloga, musi zmierzyć się z problemem rejestracji domeny internetowej, pod którą oferowany produkt będzie dostępny w sieci. Każda domena wskazuje zawsze tylko jedną stronę internetową. Domenę można zarejestrować w bardzo wielu miejscach, a transakcja zakupu jest łatwa i szybka. Należy jednak bardzo uważnie wybrać usługodawcę, u którego zostanie kupiona domena, gdyż ceny zakupu i odnowienia licencji w różnych miejscach potrafią bardzo mocno się różnić. Kryterium ceny nie musi być jedynym, ani najważniejszym. Wielu usługodawców poza domenami oferuje także szeroki wachlarz usług dodatkowych, np. dostęp do serwera, certyfikaty SSL czy serwis.

Czy Samsung Galaxy A5 to rzeczywiście idealny smartfon do robienia selfie? Sprawdzamy

0
Czy Samsung Galaxy A5 to rzeczywiście idealny smartfon do robienia selfie? Sprawdzamy

Nowoczesny smartfon to dziś znacznie więcej niż tylko urządzenie wykorzystywane do dzwonienia i sms-owania. Używamy go do oglądania filmów, słuchania muzyki, przeglądania internetu czy robienia zdjęć. Mówi się, ze Samsung Galaxy A5 to jeden z najlepszych telefonów do tego celu. Sprawdźmy to!