piątek, Styczeń 19, 2018

Oprogramowanie do zarządzania magazynem pomoże w pracy magazynierom

0

W każdym przedsiębiorstwie, które posiada magazyny, ważna jest odpowiednia logistyka, aby nie doprowadzić do bałaganu i trudnościach w zorientowaniu się w aktualnym stanie magazynowym. Jeśli posiadasz wiele magazynów, musisz zadbać o odpowiednie nimi zarządzanie, które pozwoli także usprawnić pracę magazynierów i ograniczyć popełniane przez nich błędy.

Opanuj bałagan w swoim magazynie

Bardzo często na magazynach, przez niedopatrzenie pracowników panuje duży bałagan. Dostawy nie są umieszczone w odpowiednich miejscach, a zużyte, czy zepsute produkty zajmują niepotrzebne miejsce. Aby temu zaradzić dobrze jest zdecydować się na dobry program magazynowy, np. lomag. Przy pomocy odpowiednich narzędzi skorelowanych z systemem, tj. czytniki i kolektory danych, które wprowadzają dostawy do systemu, a dzięki zastosowaniu etykiet z kodami kreskowymi masz stały nadzór nad produktami skierowanymi do wysyłki.

Pozwala to także na tworzenie raportów w Excelu i monitorowanie na bieżąco stanu magazynowego. Ułatwia to efektywną inwentaryzację i zarządzanie miejscem w magazynie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania do zarządzania magazynem, możesz mieć dostęp do wszystkich danych, nie będąc fizycznie obecnym w magazynie i zarządzać magazynami na odległość z poziomu komputera osobistego lub telefonu komórkowego, dzięki skorelowaniu oprogramowania z systemem Android.

Oprogramowanie pozwoli Ci także zapomnieć o błędach w fakturach, dzięki modułowi zamówienia i modułowi faktury.

Big Data – legalne gromadzenie wartościowych

0

Big Data nie jest już dzisiaj pojęciem obcym. Z wielu stron napływają do nas informacje na temat gromadzenia danych, ich wykorzystywania i analizowania. Celem jest wzrost sprzedaży, czyli można uznać, że big data jest pewnego rodzaju narzędziem marketingowym. Nie jest to jednak zwykłe narzędzie, ponieważ stosuje się je przy okazji praktycznie wszystkich innych branż. Bez big data trudno sobie we współczesnym świecie wyobrazić jakiekolwiek działania marketingowe.

W jaki sposób wypromować swoją stronę internetową?

0

Sposobów promocji strony internetowej jest wiele. Przede wszystkim, należy przygotować witrynę w taki sposób, by była dostosowana do tematyki, jaką się zajmuje. O ile natomiast sami nie jesteśmy obeznani w tym, co robić, to najlepiej będzie, jeśli skorzystamy z porad doświadczonych pozycjonerów i grafików.

Najlepsze wydarzenia tylko z GET EVENT

0

Organizacja wydarzenia czy pokazu to ogromna praca i sztab ludzi, który ją wykonuje. Jednak to odpowiednio dobrane wyposażenie staje się papierkiem lakmusowym właściwie zorganizowanego eventu. Jeśli organizujesz galę, bankiet lub pokaz mody i cenisz sobie profesjonalizm – wejdź na stronę http://getevent.pl/ i przekonaj się, jak łatwo stać się najlepszym!

Jak zorganizować idealny event?

Jeżeli chcesz zorganizować pokaz mody, bankiet lub wydarzenie kulturalne, to potrzebujesz przede wszystkim profesjonalnych sprzętów. Młoda, ale dynamicznie rozwijającą się firma, która szturmem zdobywa rynek eventowy w Polsce, czyli GET EVENT, to jakość usług i konkurencyjne ceny. Bogate doświadczenie, zdobyte w wielu agencjach reklamowych i eventowych, pozwala firmie na jak najlepsze dostosowanie swojej oferty. Najlepsze eventy powstają we współpracy z najlepszymi firmami. Dlatego właśnie GET EVENT jest po to, aby Ci pomóc!

Czego potrzebuję, jeśli organizuję event?

Jeżeli organizujesz wydarzenie lub pokaz i potrzebujesz zaplecza technicznego, nie zwlekaj! Musisz wybrać najlepsze sprzęty w doskonałej cenie. A GET EVENT to przede wszystkim agencja wypożyczająca różnoraki sprzęt eventowy. Firma ma w swoim asortymencie bogaty wybór różnych potrzebnych przedmiotów. Dzięki nim wynajmiesz szatnię na imprezy czy gale, stoliki koktajlowe, meble, sztalugi a także specjalne kordony do odgrodzenia sceny. Żaden dobry event nie może się obejść bez odpowiedniego przygotowania, a GET EVENT to najlepszy wybór w najlepszej cenie!

Dbałość o najmniejszy szczegół

Podczas koncertu, pokazu mody czy gali wszystko musi być dopracowane do ostatniego elementu. Nie możesz pozwolić sobie na jakikolwiek błąd czy niedopatrzenie. Wybierając profesjonalistów z GET EVENT możesz spokojnie zająć się pilnymi sprawami, nie martwiąc się już o wyposażenie wydarzenia. Firma dba o jak najszerszy asortyment i o jak najwyższą jakość oferowanych przedmiotów. Dzięki temu rzesza klientów stale wzrasta, a GET EVENT staje się najbardziej renomowaną wypożyczalnią na rynku eventowym. Sięgnij po profesjonalizm już dziś!

Każde wydarzenie wiąże się z ogromnym stresem, dlatego musisz mieć stalowe nerwy. Tajemnicą dobrej organizacji jest wybór najlepszych produktów i usług dostępnych na rynku, a wypożyczalnia sprzętu eventowego GET EVENT to profesjonalizm i doświadczenie. Odwiedź stronę http://getevent.pl/wypozyczalnia-eventowa/, aby wybrać to, co najlepsze!

Euro M Agencja Eventowa we Wrocławiu

0

Euro M Agencja Eventowa Wrocław to agencja zajmująca się urządzaniem imprez, konferencji, spotkań firmowych, bankietów oraz wielu innych imprez. Na rynku działamy już ponad 16 lat, dlatego mam bogate doświadczenie, które pozwala nam na tworzenie coraz ciekawszych zadań i stawianiu sobie nowych wymagań, aby jeszcze bardziej się rozwijać i spełniać wymogi stawiane nam przez naszych Klientów. Na stronie www.euro-m.pl mogą Państwo znaleźć wszelkie niezbędne informacje dotyczące naszej działalności, a także przejrzeć dostępne portfolio z ciekawymi projektami i zadaniami, które już zrealizowaliśmy.

Bogate portfolio realizacji kampanii promocyjnych

Co chwila organizujemy ważne wydarzenia dla mniejszych i większych firm, które łączy jedno – profesjonalnie wykonane zadanie i końcowe zadowolenie Klienta. Otwarcie firmy, następnego działu czy świętowanie kolejnego jubileuszu działalności lub po prostu spotkanie świąteczne to świetna okazja do spotkania wszystkich pracowników, działaczy i zarządu, aby podsumować dany czas i stworzyć wizję na przyszłość. To do nas należy organizacja takiego spotkania i zadbanie o każdy jego szczegół – od wybrania miejsca, oprawy, po catering.

U nas każda pracująca osoba ma konkretnie przydzielone zadanie, którego się trzyma i które wykonuje. Nie ma miejsca na pomyłki czy błędy. Stawiamy na jakość, a nie ilość co potwierdza nasze atrakcyjne portfolio. Każdy event ma być dopracowany po najmniejszy detal. Zawsze mamy ciekawe pomysły i plany, które staramy się w sposób przejrzysty przekazać Klientowi, zaproponować ciekawe rozwiązania i dodatkowe atrakcje, które podniosą prestiż imprezy. Chcemy, aby wszyscy obecni na takim spotkaniu zgodnie stwierdzili, że mieli do czynienia z efektem ‘wow”.

Duże doświadczenie w komunikacji międzykulturowej

Dialog międzykulturowy stał się nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości, dlatego przygotowując wydarzenie, bierzemy pod uwagę nie tylko indywidualną kulturę firmową naszego klienta, ale także kulturę obszaru świata, z którego się wywodzi.

Dynamiczne procesy globalizacyjne, których mamy okazję być świadkami, spowodowały, iż większość naszych klientów to firmy, które mają swoje centrale daleko poza Polską i jesteśmy dumni, że również ich możemy obsługiwać. To dla nas duże wyróżnienie. Chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami i umiejętnościami z zakresu komunikacji międzykulturowej.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do bezpośredniego kontaktu z nami we Wrocławiu.

Modelowanie procesów biznesowych – sporządzanie diagramu

0

Model procesu biznesowego to przede wszystkim przedstawienie działań i zdarzeń, które występują w procesie biznesowym. Sam proces to uporządkowany przebieg następujących po sobie działań, które sa realizowane przez zdefiniowane jednostki. Ich efektem jest osiągnięcie założonego celu. Firma posiada wiele różnego rodzaju procesów zarówno tych ważnych, jak i tych mniej ważnych. Czasem procesy te są bardzo złożone.

Jakie ułatwienia niosą nam płatności przez internet?

0

Chcesz zapłacić za coś wygodnie? Zrób to przez internet? Dzisiaj coraz więcej z nas korzysta z płatności internetowych. W ten sposób możemy nie tylko zapłacić za zakupy w sklepach on-line, ale również za rachunki oraz różne usługi.

Czy warto jest doładowywać telefon online?

0

Osoby posiadające telefony na kartę coraz częściej decydują się na to, aby doładować go za pomocą Internetu. Doładowania online są szybkie, nie mają dodatkowych kosztów, i co najważniejsze, można się na nie decydować nie wychodząc z domu.

Monitoring GPS – obawy pracowników

0

Wdrożenie systemu monitorowania pojazdów służbowych to dla wielu firm poważny dylemat. Z jednej strony taka decyzja pociąga za sobą wiele benefitów, jak na przykład redukcja kosztów, zwiększenie efektywności floty czy podniesienie poziomu bezpieczeństwa. Na drugim biegunie jest jednak reakcja pracowników. Pracodawcy obawiają się niezadowolenia, które w skrajnych przypadkach może prowadzić nawet do zmiany pracy.

Na co zwrócić uwagę, gdy zamawiamy drukowanie ulotek?

0
Na co zwrócić uwagę, gdy zamawiamy drukowanie ulotek?

Drukowanie ulotek to usługa zamawiana przez większość firm zarówno niewielkich jednoosobowych, jak i dużych przedsiębiorstw. Ulotki w dzisiejszych czasach wykorzystywane są nie tylko do reklamy, ale również stanowią pewnego rodzaju wizytówkę z danymi kontaktowymi firmy.